2. Den Fotbalového kempu Ondry Kušníra

Ondra
Ondra

Den druhý.

První noc v našem penzionu Valmez proběhla překvapivě velmi klidně. Snad to bylo tím, že fotbalisté byli unaveni z velké nálože zážitků a potřebovali zrelaxovat těla na další tréninky, protože tady se jen nehraje, tady se maká!!! 💪🏻💪🏻💪🏻

Trenéři se tak mohli v pozdních večerních hodinách nerušeně připravit na další pestrý den a plánovat podrobný úterní program.

A je to tady! Nový den a budíčeeek!!!!!
Slunce svítí a pět šikovných dobrovolníků už bylo nastoupených na ranní výklus s trenérem Michalem. Všechna čest těmto mladým odvážlivcům. Protože… jak říká Ondra Kušnír:
“Chceš být lepší, než ostatní? Musíš pro to udělat něco navíc!”

Kluci trénují a v dáli se objevuje světově známá postava! A kdo že se to blíží???? TOMÁŠ UJFALUŠI!!! Jde vážně k nám? Říká si nejspíš každý z nich. “Ujfi” se nečekaně zapojí do tréninku a dokonce i přirozeně začal kluky trénovat. Mladí fotbalisté jsou namotivovaní. Jeden druhého se snaží trumfnout a ukazují to nejlepší, co v nich je. Po tréninku následovala naše malá “tiskovka” a mladí fotbalisté dostali prostor na spoustu zvídavých otázek na pana Tomáše Ujfalušiho. Nechyběla ani autogramiáda… podpisy létaly jeden za druhým… na kartičky, kopačky i dresy. Teď už si ho kluci asi nevyperou. 😃

Srdečně děkujeme, Tome, co jsi udělal pro náš kemp. Je to pro nás velká čest! Jsi jednička! 👍🏻

Po vydatném ale zdravém obědě se nezapomnělo ani na našeho dnešního oslavence a začíná menší narozeninová párty s dortem. Všechno nejlepší!!!!

Následuje odpolední klid a kluci už se těší na koupaliště a bazén… Relaxace je přece tak důležitá.

Poslední příspěvky

FOTBALOVÁ-ŠKOLA kopie

Pokud chceš být lepší než ostatní, tak pro to musíš udělat něco navíc. 

Kontakt
Copyright © 2021. Všechna práva vyhrazena. Pro fotbalovou školu Ondry Kušníra vytvořil Radek Zatloukal.
přihlášky na emailu na fotbalový kemp
fotbalovaskolaok@seznam.cz